KONST / Litografier / Färglitografi 14539026
nr 1453 9026
Axel Olson
(1899-1986), Sverige
Signerad, HC-upplaga (hors de commerce). Färglitografi, bildmått: 30x37cm, yttermått inklusive ram: 56x68cm
Axel Olson, svensk bildkonstnär född 1899, död 1986.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 7 mars 2022
kl 18:59:14
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr